Epson EB-FH54
dodaj do przechowalni
Opis
Projektor bezprzewodowy Epson EB-FH54 Full HD – 4100 Lumenów do Biznesu
Najlepszy bezprzewodowy wyświetlacz Full HD do współdzielenia pracy
Epson EB-FH54 to bezprzewodowy projektor Full HD stworzony idealnie do prezentacji wysokiej jakości i nowoczesnych spotkań. Dzięki imponującej jasności 4100 lumenów (zarówno światła barwnego, jak i białego) oraz zaawansowanej technologii 3LCD, projektor zapewnia doskonałą jakość obrazu nawet w jasnych pomieszczeniach, robiąc wrażenie w każdym miejscu.
Niezrównana jakość obrazu i elastyczność projekcji
Projektor wyświetla krystalicznie czyste, płynne obrazy w rozdzielczości Full HD 1080p ze współczynnikiem kontrastu 16 000:1. Technologia 3LCD firmy Epson gwarantuje wyjątkową dokładność kolorów, żywe i rzeczywiste obrazy bez rozpraszających efektów tęczy.
-
Skalowalny obraz: Możliwość skalowania rozmiaru obrazu do 304 cali, co maksymalnie przyciąga uwagę odbiorców.
-
Częstotliwość odświeżania: 240 Hz zapewnia płynny i ostry ruch.
-
Prosta konfiguracja: Funkcja automatycznej korekcji geometrii w pionie (±30°) oraz zoom optyczny 1,62x usprawniają konfigurację.
-
Wbudowany dźwięk: Wbudowany głośnik o mocy 16 W eliminuje konieczność użycia dodatkowych głośników zewnętrznych.
Pełna łączność bezprzewodowa i minimalna konserwacja (BYOD)
Lekki (3,1 kg) i kompaktowy projektor EB-FH54 jest idealny do pracy przenośnej oraz do sal konferencyjnych/klas. Został zaprojektowany z myślą o nowoczesnych rozwiązaniach BYOD (Bring Your Own Device):
-
Bezprzewodowe udostępnianie: Natychmiastowa łączność dzięki obsłudze protokołów Apple AirPlay 2 i Miracast.
-
Aplikacja iProjection: Łączy i kontroluje maksymalnie 4 urządzenia.
-
Dzielenie ekranu: Funkcja umożliwia jednoczesne wyświetlanie 2 źródeł obrazu.
-
Złącza: Podwójne wejście HDMI oraz port USB-A do strumieniowego przesyłania danych bez komputera.
Projektor charakteryzuje się wysoką niezawodnością, dzięki długiemu czasowi eksploatacji lampy – do 12 000 godzin w trybie ekonomicznym. Jest objęty 3-letnią gwarancją, co zapewnia bezproblemowe użytkowanie i minimalizuje koszty konserwacji.
Postaw na niezawodność i doskonałą jakość obrazu. Zamów projektor Epson EB-FH54 i podnieś jakość swoich spotkań już dziś!
Dane techniczne
| Producent | Epson |
| Model | EB-FH52 |
| Technologia | LCD |
| Format | 16:9 |
| Rozdzielczość | 1920x1080 (1080p) |
| Jasność | 400 ANSI lm |
| Kontrast | 16 000:1 |
| Lens Shift | Nie |
| Wymienne obiektywy | Nie |
| Regulacja Zoom | Tak |
| Zakres regulacji Zoom | Manual, Factor: 1,6 |
| Wielkość obrazu | 30" - 300" |
| Odległość od ekranu 100" | 2,97 m - 4,83 m |
| Korekcja Keystone | Auto pionowo: ± 30 °, Ręczna obsługa (lub "Instrukcja obsługi") poziomo ± 30 ° |
| Wejścia cyfrowe video | HDMI x 2 |
| Wejścia analogowe video | VGA |
| Wyjścia audio | wejście sygnału kompozytowego |
| Złącza sterowania | USB 2.0-A, USB 2.0 |
| Praca w sieci bezprzewodowej WiFi | Tak |
| Głośnik | 16W |
| Funkcje dodatkowe | Wbudowana łączność bezprzewodowa, screen mirroring |
| Inne | Połączenie ze smartfonem Ad-hoc/Infrastruktura |
| Żywotność lampy | 12000/5500 h (tryb ECO/tryb normal) |
| Poziom hałasu (dB) | Tryb normalny: 37 dB (A) - Tryb ekonomiczny: 28 dB (A) |
| Waga | 3,1kg |
| Wymiary (mm) | 309 x 282 x 90 mm (Szerokość x Głębokość x Wysokość) |
| Gwarancja na projektor | 36 miesiące/miesięcy Klient zanosi do serwisu |
| Gwarancja na lampę | Lampa: 36 miesiące/miesięcy lub 1.000 h |