Zasady korzystania

Poprzez otwarcie strony internetowej WWW.EKRANY.PL użytkownik wyraża zgodę na następujące warunki:

Pomimo dołożenia wszelkich starań w zapewnieniu dokładności prezentowanych w serwisie intemetowym informacji, ABEMA SYSTEMY PREZENTACYJNE nie ponosi odpowiedzialności za błędne lub nieprawdziwe informacje zawarte w treści.

Właściciel sklepu nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody wywołane w skutek wykorzystania informacji znajdujących się na stronach sklepu w szczególności danych technicznych.

Serwis dokłada wszelkich starań w zakresie prezentowania oferty, jednak z uwagi na ogromną ilość danych nie gwarantuje, że wszystkie prezentowane ceny są aktualne i zgodne z rzeczywistością. Prezentowana oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych. Aby sprawdzić aktualność ceny i zgodność oferty z rzeczywistością Użytkownik powinien skontaktować się z przedstawicielem handlowym ABEMA SYSTEMY PREZENTACYJNE.

ABEMA SYSTEMY PREZENTACYJNE zastrzega sobie prawo do dokonywania w każdym czasie zmian lub aktualizacji informacji umieszczonych na stronach internetowych.

Zasady określone powyżej podlegają prawu polskiemu.

Prawa autorskie do niniejszej strony stanowią własność firmy ABEMA SYSTEMY PREZENTACYJNE.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Background vector created by Freepik

Sklep internetowy Shoper.pl