Epson EB-L260F
dodaj do przechowalni
Opis
Projektor Epson EB-L260F
- wszechstronny projektor laserowy,
- bezprzewodowa transmisja sygnału - wbudowana funkcja bezprzewodowej sieci LAN oraz Screen Mirroring,
- możliwość pracy w różnych położeniach daje dużą elastyczność instalacji i wiele możliwości wykorzystania urządzenia,
- długa bezobsługowa praca: do 30.000h w trybie eco (do 20.000h w trybie std),
- jasność 4600 lumenów,
- bardzo wysoki kontrast 2 500 000:1,
- minimalistyczny i estetyczny design,
- 5 lat gwarancji (lub 12.000h)
Dane techniczne
| Producent | Epson |
| Model | EB-L260F |
| Technologia | LCD |
| Format | 16:9 |
| Rozdzielczość | 1920x1080 (1080p) |
| Jasność | 4600 ANSI lm |
| Kontrast | 2500000:1 |
| Lens Shift | Nie |
| Wymienne obiektywy | Nie |
| Regulacja Zoom | Tak |
| Zakres regulacji Zoom | 1.6x |
| Wielkość obrazu | 31'' - 310'' |
| Korekcja Keystone | pion +/- 30°, poziom +/- 30° |
| Wejścia cyfrowe video | 2 x HDMI (HDCP 2.2) |
| Wejścia analogowe video | 2x VGA, Wejście sygnału kompozytowego |
| Wejścia audio | Stereofoniczne wejście audio mini-jack (2x), Wejście audio typu cinch, wejście mikrofonu |
| Wyjścia audio | Stereofoniczne wyjście audio mini-jack |
| Złącza sterowania | Złącze USB 2.0 typu A, Złącze USB 2.0 typu B, RS-232C |
| Praca w sieci bezprzewodowej WiFi | Tak |
| Głośnik | Tak, 16W |
| Funkcje dodatkowe | Połączenie ze smartfonem: Ad-hoc/Infrastruktura |
| Inne | Bezprzewodowa sieć LAN IEEE 802.11a/b/g/n/ac (WiFi 5), Interfejs Ethernet (100 Base-TX / 10 Base-T), Wi-Fi Direct |
| Żywotność lampy | 20.000 h (std), 30.000h (eco) |
| Poziom hałasu (dB) | Praca: 37 dB (A)- w trybie czuwania: 27 dB (A) |
| Wyposażenie standardowe | Urządzenie podstawowe, Kabel zasilający, Skrócona instrukcja uruchomienia, Pilot z bateriami, Zestaw instrukcji obsługi, |
| Waga | 4,2kg |
| Wymiary (mm) | 325 x 299 x 90 mm (Szerokość x Głębokość x Wysokość) |
| Gwarancja na projektor | 60 miesiące/miesięcy Klient zanosi do serwisu, |
| Gwarancja na lampę | 60 miesiące lub 12.000 h |