NEC P525UL
Opis
Projektor Nec P525UL
- projektor laserowy - żywotność źródła światła to 20.000h,
- bardzo cichy - w trybie eco,
- urządzenie bezfiltrowe, co pozwala na brak konieczności serwisowania go przez min 20.000h,
- wszechstronne urządzenie o wysokich parametrach,
- Grupa Ryzyka 2 - brak konieczności stosowania wyjątkowych środków ostrożności.
Dane techniczne
| Producent | Nec |
| Model | P525UL |
| Technologia | LCD |
| Format | 16:9 |
| Rozdzielczość | 1920x1200 (WUXGA) |
| Jasność | 5000 ANSI lm |
| Kontrast | 500000:1 |
| Lens Shift | Tak |
| Zakres regulacji Lens Shift | pion +62/-0°, poziom +/- 29° |
| Wymienne obiektywy | Nie |
| Regulacja Zoom | Tak |
| Zakres regulacji Zoom | 1,6x |
| Wielkość obrazu | 30" - 300" |
| Korekcja Keystone | +/-30° w poziomie (ręcznie) / +/-30° w pionie (ręcznie) |
| Wejścia cyfrowe video | 1 x HDBaseT; 2 x HDMI™ z obsługą HDCP |
| Wejścia analogowe video | 1 x Mini D-sub 15 pin |
| Wejścia audio | 1 x 3,5 mm wejście Stereo Mini Jack; 2 x HDMI audio |
| Wyjścia audio | 1 x 3.5 mm Stereo Mini Jack (variable) |
| Złącza sterowania | 1 x RJ45; Opcjonalne złącze WLAN, 1 x Typ B (serwisowe); 1x Typ A (W-LAN Dongle); 1x Type A (USB 2.0 high speed) with 2.0A Power Supply |
| Praca w sieci bezprzewodowej WiFi | Opcja |
| Głośnik | Tak, 20W |
| Funkcje dodatkowe | Automatyczny start i automatyczne wyłączanie; Blokada klawiszy OSD; Funkcja Direct Power-Off; Funkcja identyfikatora sterowania (Control ID); Funkcja lupy; Funkcja MultiPresenter; |
| Żywotność lampy | do 20.000h |
| Poziom hałasu (dB) | 22 / 24 / 27 (w eko / normal / w wysokiej jasności) |
| Wyposażenie standardowe | 2x AAA Batteries; Kabel Sygnałowy Mini D-SUB (1,8 m); Kabel zasilający (1,8 m); Krótka instrukcja obsługi; Oprogramowanie narzędziowe; Pilot (477E); Projektor; Security Sticker; Users Manual |
| Waga | 9,7 kg |
| Wymiary (mm) | 480 x 122 x 407 (bez nóżek i obiektywu) |
| Gwarancja na projektor | Serwis w całej Europie przez 3 lata |
| Gwarancja na lampę | 3 lat lub 10000 h ( w zależności od tego, co nastąpi wcześniej) |