Epson EB-2250U
dodaj do przechowalni
Opis
Projektor Epson EB-2250U
Szukasz projektora do biura, który zapewni krystalicznie czysty obraz nawet w jasno oświetlonych pomieszczeniach? Epson EB-2250U to idealne rozwiązanie! Ten profesjonalny projektor instalacyjny łączy wysoką jasność 5000 lumenów, rozdzielczość WUXGA i zaawansowane funkcje, aby każda Twoja prezentacja była sukcesem.
Wyjątkowa jakość obrazu i łatwość użycia
Dzięki technologii 3LCD, Epson EB-2250U gwarantuje jasność 5000 lumenów i rozdzielczość WUXGA (1920 x 1200), co zapewnia ostry i szczegółowy obraz. Wysoki kontrast 15000:1 dodatkowo podkreśla kolory i detale. Projektor oferuje duży zakres korekcji geometrii obrazu (automatyczna pionowa, ręczna pozioma), automatyczne włączanie oraz funkcję „szybkiego startu”. Funkcja Split Screen umożliwia wyświetlanie dwóch treści jednocześnie.
Wszechstronne opcje łączności i niskie koszty eksploatacji
EB-2250U wyposażono w dwa wejścia HDMI oraz zintegrowane Wi-Fi z funkcją Miracast dla bezprzewodowych prezentacji. Możliwe jest również podłączenie do 50 urządzeń dzięki Multi-PC Projection. Dzięki żywotności lampy do 10 000 godzin w trybie ekonomicznym, ten energooszczędny projektor zapewnia długie lata niezawodnej pracy i minimalizuje koszty konserwacji.
Wybierz Epson EB-2250U i podnieś jakość swoich prezentacji!
Dane techniczne
| Producent | Epson |
| Model | EB-2250u |
| Technologia | LCD |
| Format | 16:10 |
| Rozdzielczość | 1920x1200 (WUXGA) |
| Jasność | 5000 ANSI lm |
| Kontrast | 15 000:1 |
| Lens Shift | Nie |
| Wymienne obiektywy | Nie |
| Regulacja Zoom | Tak |
| Zakres regulacji Zoom | Manual, Factor: 1,6 |
| Wielkość obrazu | 30" - 300" |
| Odległość od ekranu 100" | 2,95 m - 4,90 m |
| Korekcja Keystone | Auto pionowo: ± 30 °, Ręczna obsługa (lub "Instrukcja obsługi") poziomo ± 30 ° |
| Wejścia cyfrowe video | HDMI x 2 |
| Wejścia analogowe video | VGA |
| Wyjścia audio | wejście sygnału kompozytowego |
| Złącza sterowania | USB 2.0-A, USB 2.0 |
| Praca w sieci bezprzewodowej WiFi | Tak |
| Głośnik | 16W |
| Funkcje dodatkowe | Wbudowana łączność bezprzewodowa, screen mirroring |
| Inne | Połączenie ze smartfonem Ad-hoc/Infrastruktura |
| Żywotność lampy | 10000/5000 h (tryb ECO/tryb normal) |
| Poziom hałasu (dB) | Tryb normalny: 39 dB (A) - Tryb ekonomiczny: 29 dB (A) |
| Waga | 4,6kg |
| Wymiary (mm) | 377 x 291 x 110 mm mm (Szerokość x Głębokość x Wysokość) |
| Gwarancja na projektor | 60 miesiące/miesięcy Klient zanosi do serwisu |
| Gwarancja na lampę | Lampa: 60 miesiące/miesięcy lub 1.000 h |