Epson EH-TW7100
dodaj do przechowalni
Opis
Projektor Epson EH-TW7100
- doskonały stosunek jakości do ceny,
- wysoka rozdzielczość 4K UHD,
- lens shift - funkcja bezstratnego przesunięcia obrazu względem osi projektora,
- łatwa instalacja i konfiguracja,
- długi czas eksploatacji lampy (do 5000h w trybie eco)
Pliki do pobrania
Dane techniczne
| Producent | Epson |
| Model | EH-TW7100 |
| Technologia | LCD |
| Format | 16:9 |
| Rozdzielczość | 4096x2160 (4K) |
| Jasność | 3000 ANSI lm |
| Kontrast | 100 000:1 |
| Lens Shift | Tak |
| Zakres regulacji Lens Shift | pion +/-60 °, poziom +/-24 ° |
| Wymienne obiektywy | Nie |
| Regulacja Zoom | Nie |
| Zakres regulacji Zoom | 1,62x |
| Wielkość obrazu | 40" - 500" |
| Odległość od ekranu 100" | 2,95 m - 4,77 m |
| Korekcja Keystone | pion +/-30 °, poziom +/-30 ° |
| Wejścia cyfrowe video | 2xHDMI |
| Wyjścia analogowe video | 1xmini jack |
| Wyjścia audio | 1x mini jack |
| Złącza sterowania | 1x RS-232, 1x Trigger12V, Bluetooth |
| Praca w sieci bezprzewodowej WiFi | Nie |
| Głośnik | 10W |
| Funkcje dodatkowe | Regulacja głębi 3D, Optymalizacja 4K, Interpolacja klatek, Pozioma i pionowa korekcja geometrii obrazu, Quick Corner, Możliwość połączenia z bezprzewodową siecią LAN |
| Żywotność lampy | 5000/3500 h (tryb ECO/tryb normal) |
| Poziom hałasu (dB) | Tryb normalny: 32 dB (A) - Tryb ekonomiczny: 24 dB (A) |
| Wyposażenie standardowe | Urządzenie podstawowe, Kabel zasilający, Pilot z bateriami, Zestaw instrukcji obsługi |
| Waga | 6,9kg |
| Wymiary (mm) | 410 x 310 x 157 mm (Szerokość x Głębokość x Wysokość) |
| Gwarancja na projektor | 24 miesiące |
| Gwarancja na lampę | 36 miesięcy lub 3.000 h |