Projektor laserowy Panasonic PT-VMZ72
Opis
Projektor Panasonic PT-VMZ72
- Kompaktowy model w tej klasie urządzeń - 7kg,
- Technologia LCD,
- Jasny - 7300Ansi, dzięki czemu zapewni wyrazisty i dobrze widoczny obraz nawet w jasnym pomieszczeniu,
- Wysoka rozdzielczość WUXGA 1920x1200,
- Wysoki kontrast 3 000 000:1,
- Prosta łączność po WIFI,
- Odtwarzanie multimediów po USB,
- Lens shift,
- Energooszczędny,
- Dostępny w kolorze białym, lub czarnym,
- Gwarancja: 36 miesięcy na urządzenie i 36 miesięcy, lub 20.000h w zależności co minie pierwsze, na źródło światła.
Dane techniczne
| Producent | Panasonic |
| Model | PT-VMZ72 |
| Technologia | LCD |
| Format | 16:10 |
| Rozdzielczość | 1920x1200 (WUXGA) |
| Jasność | 7300 ANSI lm |
| Kontrast | 5 000 000:1 |
| Lens Shift | Tak |
| Zakres regulacji Lens Shift | pion +44%/ 0%, poziom +/- 20% |
| Wymienne obiektywy | Nie |
| Regulacja Zoom | Tak |
| Zakres regulacji Zoom | x1,6 |
| Wielkość obrazu | 30" - 300" |
| Korekcja Keystone | pion +/- 25°, poziom +/- 35% |
| Wejścia cyfrowe video | HDMI 19-pin x 2 (Compatible with HDCP, Deep Color, 4K/30p6 signal input), CEC supported |
| Wejścia analogowe video | D-sub 15-pin (female) x 1 (RGB/YPBPR/YCBCR) |
| Wejścia audio | M3 stereo mini-jack x 2 |
| Wyjścia audio | M3 stereo mini-jack x 1 |
| Złącza sterowania | RJ-45 x 1 for network and DIGITAL LINK connection (video/network/serial control) (HDBaseT™ compliant), 100Base-TX (Compatible with PJLink™ [Class 2], HDCP, Deep Color, 4K/30p*6 signal input) |
| Praca w sieci bezprzewodowej WiFi | Opcja |
| Głośnik | Tak, 10W |
| Inne | filtr i lampa o wydłużonej żywotności |
| Żywotność lampy | 20000h (tryb STD) / 24000 h (tryb ECO) |
| Poziom hałasu (dB) | 27/37 (tryb ECO/maksymalny) |
| Waga | 7 kg |
| Wymiary (mm) | 399 mm x 115 mm x 348 mm |
| Gwarancja na projektor | 36 miesięcy |