Ekran projekcyjny Suprema Libra X 203x127 (16:10)
dodaj do przechowalni
Opis
Ekrany serii Suprema Libra X
- Ekran typu pull-up,
- Przenośny - dzięki łatwemu systemowi zwijania i rozwijania, oraz dołączonej do kasety rączce umożliwiającej przenoszenie ekranu bez futerału,
- Nożycowy system rozkładania gwarantuje stabilność konstrukcji,
- Tkanina Matt White z czarnymi ramkami.
Pliki do pobrania
Dane techniczne
| Szerokość projekcyjna | 200-240 |
| Model ekranu | Ekran Suprema Libra X 203x127cm (16:10) |
| Format powierzchni roboczej | 16:10 |
| Powierzchnia całkowita [cm] | 208x187cm |
| Powierzchnia projekcyjna ekranu z obramowaniem [cm / cale] | 203x127cm |
| Kaseta | Aluminiowa |
| Cechy specjalne | Nożycowy system rozkładania |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Waga | 12kg |