Projektor Epson EB-992F
dodaj do przechowalni
Opis
Projektor Epson EB-992F
- projektor wysokiej rozdzielczości Full HD 1920x1080,
- możliwość pracy bezprzewodowej, Screen Mirroring,
- długa praca bez konieczności wymiany lampy - aż do 17.000h!
- gwarancja 60 miesięcy na projektor i 60 miesięcy (lub 1000h) na lampę
Dane techniczne
| Producent | Epson |
| Model | EB-992F |
| Technologia | LCD |
| Format | 16:9 |
| Rozdzielczość | 1920x1080 (1080p) |
| Jasność | 4000 ANSI lm |
| Kontrast | 16000:1 |
| Lens Shift | Nie |
| Wymienne obiektywy | Nie |
| Regulacja Zoom | Tak |
| Zakres regulacji Zoom | 1.6x |
| Wielkość obrazu | 30" - 300" |
| Odległość od ekranu 100" | 2.94 - 4.78m |
| Korekcja Keystone | pion +/- 30°, poziom +/- 30° |
| Wejścia cyfrowe video | 2 x HDMI |
| Wejścia analogowe video | Wejście sygnału kompozytowego |
| Wyjścia analogowe video | 1x VGA |
| Wejścia audio | Stereofoniczne wejście audio mini-jack (2x), wejście mikrofonu |
| Wyjścia audio | Stereofoniczne wyjście audio mini-jack, Wyjście audio typu cinch |
| Złącza sterowania | Złącze USB 2.0 typu A, Złącze USB 2.0 typu B, RS-232C, Interfejs Ethernet (100 Base-TX / 10 Base-T) |
| Praca w sieci bezprzewodowej WiFi | Tak |
| Głośnik | Tak, 16W |
| Funkcje dodatkowe | Połączenie ze smartfonem: Ad-hoc/Infrastruktura, Miracast, |
| Inne | Suwak wyłączania obrazu/dźwięku, Automatyczna korekta trapezu, Kompatybilny ze skanerem dokumentów, Projekcja sieciowa, Funkcja kopiowania OSD, Quick Corner, Funkcja podziału ekranu, Możliwość połączenia z bezprzewodową siecią LAN, Konfiguracja iProjectio |
| Żywotność lampy | 6.500h (std)/17.000h (eco) |
| Poziom hałasu (dB) | Praca: 37 dB (A)- w trybie czuwania: 28 dB (A) |
| Wyposażenie standardowe | Futerał podróżny, Urządzenie podstawowe, Kabel zasilający, Skrócona instrukcja uruchomienia, Pilot z bateriami, Zestaw instrukcji obsługi, Dokumenty gwarancyjne |
| Waga | 3,1kg |
| Wymiary (mm) | 309 x 282 x 90 mm (Szerokość x Głębokość x Wysokość) |
| Gwarancja na projektor | 60 miesiące/miesięcy Klient zanosi do serwisu, |
| Gwarancja na lampę | 60 miesiące/miesięcy lub 1.000 h |